Biz Kimiz?

SASE GROUP

2000 yılında Sevim Aydın tarafından 30 m² bir alanda kurulan As Star ve Es Home Olarak henüz kuruluş aşamasında benimsediği özgün tasarım, kaliteli üretim ve etkili/eksiksiz hizmet Mütevazi bir kuruluş olarak sektöre adım atan As Star elde ettiği kazanımları yatırıma dönüştürerek 2000 m2 kapalı alanında, 125 çalışanıyla yurtiçinde henüz kuruluş aşamasında benimsediği özgün tasarım, kaliteli üretim ve etkili/eksiksiz hizmet anlayışıyla geride bıraktığı 21 yıllık süreç içerisinde sektöre yön veren, saygın bir kuruluş olmayı başarmıştır.

Kurumsal bir marka olma yolundaki ilk adımını 2015 yılında sasegrup markasını tescil ettirerek atan Sasegrup Türkiye ve dünyanın önemli tarihi yerleriyle ilişkilendirdiği ürünlerini, yine tescilli markası olan As Star altında Eshome Collection, Sases ve Sasegrup olarak isimlendirdiği üç ana grupta toplamıştır.

Es home kendisini daima yenileyerek, başarının olmazsa olmazı olan kaliteli üretim ve kaliteli hizmet ilkelerinden asla taviz vermeden sektörel trendlerin takipçisi değil, en önemli belirleyicilerinden biri olmayı başarmıştır. ES Home ailesinin en önemli parçası olan müşterilerinin kendisine duyguğu güveni korumak ve daha üst seviyelere çıkarabilmek adına müşteri memnuniyeti için her gün daha çok çalışmaktadır.

Mütevazi bir kuruluş olarak sektöre adım atan Eshome elde ettiği kazanımları yatırıma dönüştürerek 2000 m2 kapalı alanında, 145 çalışanıyla yurtiçinde yaklaşık 400, yurt dışında ise 100 olmak üzere toplam 500 satış noktasına hizmet veren büyük bir marka olmayı başarmıştır.

Sizlerin desteğiyle her gün biraz daha büyüyerek sektörün öncü firmalarından biri haline gelen EsHome, kendisini tercih eden siz değerli müşterilerine en içten teşekkürü bir borç bilir


Saygılarımızla

Sevim AYDIN

map
Tüm dünyaya hizmet veriyoruz

Yurt içinde 2000 m² kapalı alanında, 145 çalışanıyla yurtiçinde yaklaşık 400, yurt dışında ise 100 olmak üzere toplam 500 satış noktasına hizmet veren büyük bir marka olmayı başardık ve daha fazlası için çalışmaya devam ediyoruz.